Dzień Pluszowego Misia

,,Kto jest dzieci przyjacielem?  Mały miś. Kto tajemnic zna tak wiele?   Mały miś.                                                                            Miś ,choć mały,choć niesmiały, wielkie serce w sobie ma.                                                                                                           Pocieszyciel doskonały.Każdy swego misia ma."                         

   Jak co roku,25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka,najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka do zasypiania- Pluszowy Miś.Atrakcyjnych zabawek przybywa,lecz moda na misia nie przeminie,bo:

,,Czy to jutro,czy to dziś,wszystkim jest potrzebny miś!"  100 lat, Misiu !!!

Dzieci z grupy I i III obchodziły święto  w przedszkolu ze swoimi ukochanymi misiami;