Konkurs plastyczny - 28.05.2020 r.

Stowarzyszenie  Pszczelarzy Lubelskich  i  Galeria Po 111 Schodach

zapraszają do udziału w akcji – konkursie

„NAJWIĘKSZA  ŁĄKA  ŚWIATA”

Pszczołom i wielu innym owadom  nie   wiedzie się dobrze.

Akcja-konkurs może im pomóc.

Dla nas wszystkich będzie  lepiej  jeżeli los pszczół i innych zapylaczy zacznie zaprzątać coraz bardziej nasze myśli.

Konkurs  rozpoczynamy po Światowym Dniu Pszczół - 20 maja, a jego pełne zakończenie planujemy w lipcu br., aby dobrze przygotować się do Ogólnopolskiego Wielkiego Dnia Pszczół - 8 sierpnia.

Tematem prac plastycznych wykonanych przez was będzie to ,co pszczoły lubią najbardziej, czyli KWIATY, które możecie spotkać w ogrodach, parkach, na krzewach, drzewach, łąkach i balkonach.

Na adres sekretariat@mdk2.lublin.pl należy przesłać /najlepiej za pośrednictwem nauczyciela lub rodzica/opiekuna/  sfotografowaną lub zeskanowaną pracę, podać imię i wiek autora pracy, nazwę przedszkola, szkoły, klasę i kontakt mailowy lub telefoniczny.

Termin nadsyłania prac upływa 20 czerwca.

Prace oceni jury: pszczelarz, artysta plastyk i pedagog.

Dla laureatów w trzech kategoriach: przedszkolak, uczeń klas I-III i uczeń klas IV-V przygotowujemy ciekawe nagrody  oraz  dyplomy.

Przewidujemy także wystawę prac laureatów.

Wyróżnione prace będą publikowane jako forma życzeń dla pszczół  na:

Będzie nam niezmiernie miło jeśli Panie Nauczycielki, Rodzice, Dziadkowie przyłączą się do tych symbolicznych życzeń dla pszczół  fotografując  kwiaty na swoich balkonach, działkach lub podczas spaceru czy rodzinnej wycieczki i  przesyłając je do nas na równolegle powstającą fotograficzną listę życzeń:   http://mdk2.lublin.pl/2020/pszczola/galeria/index_galeria2.php

Z wyrazami sympatii

ORGANIZATORZY

Lublin, 22 maja 2020

Prace fotograficzne i plastyczne można przesyłać dla pszczół także po zakończeniu konkursu.