Lekcja robotyki - 28.05.2020 r.

Szanowni Państwo, zapraszamy wszystkie dzieci na specjalną lekcję z robotyki na wesoło z okazji DNIA DZIECKA!

Śpieszymy poinformować, że ze względu na duże zainteresowanie przedłużamy promocję, przy zapisie do 31.05.2020 lekcja będzie bezpłatna!

Chcemy, żeby jak najwięcej dzieci mogło z niej skorzystać i zbudować sobie w domu własnego robotycznego KODU KRABA!!!! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

LEKCJA ODBĘDZIE SIĘ ONLINE 2.06.2020 O GODZINIE 19!

Zapisy tutaj ----->>>> https://robodohome.com/pl/webinar/

TAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ NASZ KRAB!

https://www.facebook.com/LEMOrobot/videos/3295239143841410/


Najpóźniej na 2 dni przed wydarzeniem wszyscy dostaną na mailem informacje, co należy przygotować, aby stworzyć swojego domowego robota!

Prosimy o udostępnianie wydarzenia i rozesłanie do rodziców!

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/243145733572618/


Wiemy, że najlepszą metodą nauczania jest obudzenie w dziecku pasji odkrywania nowych umiejętności, dlatego przekazujemy wiedzę podczas fantastycznej zabawy.
Dodatkowo na platformie robodohome.com po zarejestrowaniu udostępniliśmy darmową lekcję z tworzenia filmów animowanych, wystarczy tylko telefon i klocki!

Jak to będzie wyglądało

https://www.youtube.com/watch?v=xEE9dQ-ecyM

https://www.facebook.com/LEMOrobot/videos/163255791782137/

Jesteśmy firmą, która na co dzień prowadzi zajęcia z robotyki dla dzieci. W odpowiedzi na dotykający nas wszystkich kryzys, musieliśmy znaleźć rozwiązanie, aby odnaleźć się jako firma w nowej, domowej rzeczywistości. 

Na zajęciach uczymy dzieci logicznego myślenia, kreatywnego podejścia oraz tego, by się nie poddawać i szukać nowych możliwości rozwiązania problemu.

Korzystając z tej samej metodyki, stworzyliśmy nasze rozwiązanie – platformę edukacyjną RoboDoHome z ciekawą ofertą kursów, które można realizować w dowolnym momencie oraz serią webinariów na żywo z robotyki na wesoło. Nadal chcemy udowadniać, że efektywna nauka przez zabawę jest możliwa!
Serdecznie zapraszamy!


Pozdrawiamy,

Zespół TwojRobot.pl

tel. 606-299-977

mail.centrala@twojrobot.pl

www.twojrobot.pl

Razem budujmy erę młodych programistów!