,,Lubelski Klimat Miejski"- grupy VI i VII,maj 2017r.

W dniu 11 maja dzieci wzięły udział w plenerze rysunkowym na Starym Mieście zorganizowanym z okazji 700-lecia Miasta Lublina przez Przedszkole nr 75 .

Celem pleneru było propagowanie kultury i sztuki wśród dzieci, uwrażliwianie ich na piękno naszego miasta i wyrażanie ekspresji twórczej inspirowanej urokliwymi zabytkami lubelskiej Starówki.

Ekspresja twórcza dzieci będzie wyrazem udziału w rozwijaniu świadomości ich korzeni i budowaniu pozytywnego wizerunku rodzinnego miasta.

Serdecznie zapraszamy  wszystkie dzieci z rodzicami  na wystawę prac podczas uroczystego wernisażu połączonego z prezentacją artystyczną  dzieci z grup VI i VII w dniu 20 maja o godz. 10  na Zamku Lubelskim  (dziedziniec ).