Pasowanie Gr I

Co dzień rano buzię mieć roześmianą.

Nie płakać, nie szlochać i panie mocno kochać.

Zabawki szanować i dookola wszystko porządkować.

Choć jesteśmy jeszcze mali, zgodnie bawić się w sali.

Piżamę samemu zakładać i na spaniu nie gadać.

Nie sikać w galoty, bo z tym dużo roboty.

Przyrzekamy!!!

 

26 października w grupie I "Kotki" odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka". Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Sam moment pasowania dzieci na przedszkolaków, był wyjątkowo doniosły. Pani Dyrektor dotykając wielkim ołówkiem pasowała beztroskie dzieci w pełnoprawnych członków naszej małej społeczności. Na znak przyjęcia dziecka do grona przedszkola, każdy z milusińskich otrzymał dyplom i książkę.

Dla nowych przedszkolaków dzieci z grupy VI Jeżyki przedstawiły inscenizację pt. "W pokoiku z zabawkami".