Szpital Pluszowego Misia

  We wtorek, 29.10.2013r.,w naszym przedszkolu zagościł Szpital Pluszowego Misia. Młodzi lekarze,czyli studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, z wielkim zaangażowaniem podeszli do zadania. Byli bardzo profesjonalni, mili, uśmiechnięci i potrafili nawiązać kontakt z każdym pacjentem. Badali nasze misie,diagnozowali je i ustalali leczenie. Wielu pacjentów dostało recepty na lekarstwa i zaświadczenia o odbytym leczeniu. Dzieci z wielką powagą opowiadały lekarzom o dolegliwościach swoich ulubieńców.      Do dyspozycji mieliśmy lekarzy wielu specjalności: kardiologa, okulistę, laryngologa, stomatologa, chirurga. Można było także wykonać prześwietlenie aparatem do USG. Po wizycie takich Gości  misie poczyły się znacznie lepiej, a ich opiekunowie - dzieci, przestały się bać białego fartucha i wizyty u lekarza.