Grupa I » Dzień Pluszowego Misia GR I

W dniu 24.11. 2017 r. dzici z grupy I "Kotki" obchodziły święto Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przybyły misie małe, średnie i duże, białe brązowe, zielone itd. A każdey był piękny i wyjątkowy.

Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w "Krainie Pluszowego Misia"

przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: "O kochaniu misia", "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie". Dla dzieci w tym dniu w przedzkolu przygotowano wiele atrakcji min. zabawy ruchowe i plastyczne i degustacja miodku.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwości zabawy z pluszkiem.