Grupa VI » Dzień Babci i Dziadka- grupa VI,styczeń 2017r.

,,Babci i dziadka,przyznać to trzeba,każdemu dziecku w życiu potrzeba.

Znana to para,bardzo kochana,przez wszystkie dzieci jest szanowana.

No,a gdyby ich nie było,dzieciom trudno by się żyło.

Babcia i dziadek wciąż o nas dbają ,tak jak rodzice bardzo kochają.

Dają nam w życiu wiele radości,nigdy nie szczędzą dla nas czułości."

Zimno,mroźno,ale w serduszkach przedszkolaków gorąco,a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w grupie Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku,który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach bliskich.

Babcia i Dziadek to słowa,które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem,miłością i wszystkim,co dobre.

Dzieci to wiedzą i dlatego  zaprosiły Babcie i Dziadków na ich  uroczystość.

Odważnie i bez tremy zaprezentowały gościom przedstawienie pt. ,,Świeć gwiazdeczko,świeć".

Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich.

Ich zadowolone twarze świadczyły o tym,jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami.

Dziękujemy mamom za przygotowanie słodkiego poczęstunku,a Babciom i Dziadkom za poświęcony nam czas!