Grupa VI » Jasełka w grupie VI - grudzień 2015r.

,,Jest taka tylko- jedyna jedyna,

Co radosnym mrugnięciem Wigilię zaczyna.

A kiedy wreszcie ta gwiazdka uśmiechnie się wesoło

Zasiądziemy wszyscy do wspólnego stołu!"

Tymi słowami rozpoczęło się spotkanie w dniu 16 grudnia dzieci i rodziców w przedszkolu - w przeddzień pięknych rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy,pełen radości,refleksji i serdecznych spotkań w gronie najbliższych.

W tym roku dzievi z grupy VI , ,,Jeżyki",przygotowały pod okiem swioch pań przedstawienie bożonarodzeniowe                             pt. ,,Zanim błyśnie gwiazdka".

Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci i dekoracja sali - stajenka z Józefem ,Maryją i Dzieciątkiem.

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role,prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, perfekcyjnie recytowane wierszyki ,kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.