Grupa VI » ,,Rzepka"-grupa VI,czerwiec 2017r.

W dniu 22 czerwca dzieci z grupy ,,Jeżyki" miały okazję podziwiać występ teatralny swoich rodziców.

Z okazji zakończenia przedszkola rodzice przygotowali dzieciom muzyczno-teatralną niespodziankę- przedstawienie ,,Rzepka" Juliana Tuwima .

Utwór ,,Rzepka" nie wymagał od aktorów nauki tekstu na pamięć,ponieważ ich  głównym zadaniem  było przedstawienie postaci poprzez gest,ruch i kostium.

Musimy przyznać ,że rodzice wykazali się olbrzymią pomysłowościa w wykonaniu strojów dla postaci oraz wielką odwagą i pomysłowością w naśladowaniu odgłosów i gestów odgrywanej postaci.

Rodzice postarali się,aby przedstawienie było przede wszystkim zabawne.

Na efekt fajnej zabwy miała również wpływ właściwie dobrana muzyka do danej postaci.

Dzieci mogły razem z aktorem klaskać i śpiewać tworząc radosną i miłą atmosferę.

Dziękujemy wszystkim Aktorom- Rodzicom,którzy poświęcili swój czas na przygotowanie przedstawienia dla dzieci!

W przedstawieniu wystąpili:

Rzepka- Magdalena Kowalczuk