,,Dzieci uczą rodziców"- darmowe materiały Centrum Rozwoju Lokalnego ,27.04.2020 r.

 

Dzieci uczą rodziców w domu!

 W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę,przygotowaliśmy serię pakietów materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.

 Co kilka dni (minimum dwa razy w tygodniu) na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo.

Zamieszczane lekcje będą obejmować tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii.

Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych.

Wszystkie darmowe materiały są do pobrania tutaj:

https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

By zachęcić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki na profilu Centrum Rozwoju Lokalnego na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) organizowane są konkursy, w których można wygrać ciekawe nagrody. Zapraszamy do udziału.

Centrum Rozwoju Lokalnego

 

 https://hosting0.lublin.eu/roundcube/?_task=mail&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=319&_token=csOW8fOcySbIFjJmTqPgmofmCxaxpuvk&_part=3

https://hosting0.lublin.eu/roundcube/?_task=mail&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=319&_token=csOW8fOcySbIFjJmTqPgmofmCxaxpuvk&_part=4

https://hosting0.lublin.eu/roundcube/?_task=mail&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=319&_token=csOW8fOcySbIFjJmTqPgmofmCxaxpuvk&_part=5